Aksident në Tiranë/ Makina aksidenton çiklistin, i plagosuri përfundon në spital

23/10/2020 09:38
Ilustrim

Një aksident është shënuar në orët e para të mëngjesit të kësaj të premte në fshatin Prush, Vaqar.

Mjeti me drejtues E.B., ka aksidentuar një çiklistik ende i paidentifikuar, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarja dhe po heton mbi zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.10.2020, rreth orës 08:13, në rrugën e fshatit Prush, Vaqarr, mjeti me drejtues E.B., ka aksidentuar një biçiklist ende i paidentifikuar, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel