Një aksident pa pasoja ka ndodhur gjatë kësaj të enjteje në autostradën Tiranë-Durrës.

Në një video të mbërritur në “Ti Raporton”, shikohet që një makinë është përplasur dhe ka përfunduar në pjesën anësore të rrugës.

Makina drejtohet nga një shtetase femër, ndërsa pranë vendit të ngjarjes ka mbërritur edhe Policia.

Top Channel