Hyseni:  Kryemadhi-Vasili si historia e dhelprës me rrushin/ Spahiu: PS-LSI më afër se kurrë

22/10/2020 23:04

Debat i ‘nxehtë’ ka qenë mes ish-deputetit të PS-së Alket Hyseni dhe Kreshnik Spahiut mbrëmjen e sotme në “Open”.

Videon e Monika Kryemadhit dhe Petrit Vasilit, Hyseni i krahasoi me historinë e dhelprës me rrushin. Ndërsa Spahiu tha nga ana tjetër se PS-LSI janë më afër se kurrë në këto momente.

 

Alket Hyseni: Dhelpra me rrushin është historia e tyre, mos t’i hymë asaj a na duan, ata e kanë dashurinë për trastën, përmes anesh apo PD-së.

Kreshnik Spahiu: PS-LSI janë më afër se kurrë me njëri-tjetrin, ju do t’i jepni mandatin e dytë Ilir Metës e ata do t’ju japin mandatin e tretë.

Alket Hyseni: Ne nuk i ikim përgjegjësive as në Opozitë.

 

Top Channel