Fotot/ Vajza e Taulant Ballës feston ditëlindjen, deputeti ndan momentin e ëmbël

21/10/2020 19:52
Taulant Balla

Vajza e kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka festuar ditëlindjen ditën e sotme.

Melani ka mbushur 3-vjeç ditën e sotme.

Ka qenë vetë Balla që ka publikuar një foto shumë të ëmbël në Instagram, ku shfaqet me të bijën dhe bashkëshorten, Iris.

Ata shihen më të lumtur se kurrë bashkë me vajzën përdore. Kujtojmë se Balla ka edhe një djalë më të madh me bashkëshorten e tij.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel