“Basha, lider zëvendësues dezhurni”/ Rama: Kur PD merr çelësat e shtëpisë e bën rrëmujë!

21/10/2020 19:38

Kryesocialisti Edi Rama promovoi në Elbasan platformën Deputeti që Duam.

Partia Demokratike tha Edi Rama, nuk ka reflektuar, nuk ka një program ndërsa Lulzim Bashën e quajti lider zëvendësues dezhurni.

Kur PD merr çelësat e shtëpisë, tha Rama, e bën rrëmujë ndërsa kur çelësat i ka PS vendos rregull dhe pastërti. Këtë e ilustroi me një shembull nga Elbasani.

Top Channel