Elisa Spiropali me djalin

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin,  Elisa Spiropali ka ndarë një moment të ëmbël familjar mbrëmjen e sotme.

Djali i saj feston sot 9-mujorin e lindjes.

Ajo ka pozuar bashkë me të birin Krenin në dhomën e fëmijëve.

“9 muaj në bark, 9 muaj në dritë”, shkruan Spiropali krahas fotos.

Kujtojmë se ministrja është nënë e dy fëmijëve, djalit dhe një vajze më të madhe Naltës.

 

FOTO GALERI
1/7

Top Channel