Paskuqan/ Bie nga lartësia e banesës së tij, 61-vjeçari dërgohet me urgjencë në spital

15/10/2020 19:54

Në Tiranë, një 61-vjeçar është dërguar me urgjencë në spital.

Mësohet se rreth orës 17:30, në rrugën “Halit Haxhia” në Paskuqan dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij shtetasi I.D, i cili është dërgur menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. ​

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel