Pamjet/ Ky është vendi ku u gjetën të vrarë dy të rinjtë në Malësinë e Madhe, Daniel Pepaj ende i zhdukur…

08/10/2020 16:00

Malësi e Madhe- Pas 5 ditësh kërkime janë gjetur dy trupat e pajetë Klement Pepajn dhe Vilson Çutajn. Ndërsa për të tretin e zhdukur, Daniel Pepaj, ende nuk ka asnjë të dhënë ku mund të ndodhet dhe nëse është gjallë apo jo.

Ndërkohë ka dyshime të forta që Daniel Pepaj të jetë ekzekutori i Klement Papajt dhe Vilson Çutajt, pasi të rinjtë para se të niseshin për në zonën e Vrithit janë konfliktuar për një vjedhje kanabisi.

Ndërkohë Top Channel ka siguruar edhe pamjet nga vendi i ngjarjes ku janë gjetur trupat e pajetë të dy të rinjve. Ndërsa për Danielin vijojnë kërkimet.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel