Aksident i rëndë në Lin të Pogradecit, dy persona çohen me Urgjencë në spital nga përplasja e fortë

06/10/2020 12:42
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur në Lin të Pogradecit.

Mësohet se dy mjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Nga goditja e fortë janë lënduar dy persona të cilët po transportohen drejt spitalit.

Ndërkohë raportohet dhe për dëme të shumta materiale.

Top Channel