Tentoi ta godiste, Halit Valteri flet pas sherrit me Gjiknurin: Kam marrë kërcënime nga ky qen bir qeni

05/10/2020 12:31

Deputeti Halit Valteri ka folur pas incidentit me Damian Gjiknuri duke pretenduar se ky i fundit e ka kërcënuar në telefon.

“Njerëz si ky as më hyjnë gjëkundi në llogari, më kërcënuan, më tha mos u merrni me mua. Z. Gjiknuri është në bashkëpunim me bandat dhe opozitën jashtëparlamentare. Kam marrë kërcënime nga ky qen bir qeni. Nga kërcënimet se familja ime e kemi treguar me kohë si dimë të merremi me këta mbeturina që na bëjnë pis këpucët. Ky që ka vjedhur me miliona në kohën kur ishte ministër i energjitikës dhe që i merr nga 5 milionë euro guruja sa herë vjen dhe i takon gruan”, tha Valteri.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel