Meta i kundërpërgjigjet Ramës: Mister 1 prilli, gënjen edhe kur nuk hap gojën

05/10/2020 13:23

Presidenti Ilir Meta ka reaguar nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’ në lidhje me deklaratat e kryeministrit Edi Rama në parlament.

Në postimin e tij Meta shkruan se Mister 1 prilli, gënjen edhe kur nuk e hap gojën.

Gjithashtu Meta shkruan se nëse preket marrëveshja e 5 qershorit, presidenti do të dalë në çdo shesh të Shqipërisë.

Në fund presidenti shprehet se ndonjë mik i huaj është ankuar për të, kërkoji leje se i publikoj unë se çfarë kam thënë.

Postimi i Metës:

Mister 1 Prilli, ti gënjen edhe kur s’e hap gojën.

MOS GUXO të vesh dorë mbi Marrëveshjen e 5 Qershorit!

Shqipëria kurrë s’ka njohur trafikant më të papërgjegjshëm se sa ti, peng i bandave dhe armiqve të Shqipërisë.

Po e preke 5 qershorin, Ilir Metën do e kesh në çdo shesh të Shqipërisë dhe ti do ëndërrosh fatin e shokut tënd që ngeli dhe pa parti.

Nëse ndonjë mik i huaj të është ankuar për mua, kërkoji leje se e publikoj unë se çfarë i kam thënë, që ta dëgjojë mbarë bota se për ç’miq bëhet fjala.

Mister 1 Prilli, ti gënjen edhe kur s’e hap gojën.MOS GUXO të vesh dorë mbi Marrëveshjen e 5 Qershorit!Shqipëria kurrë…

Publiée par Ilir Meta sur Lundi 5 octobre 2020

 

Top Channel