Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/ Makina bëhet copë nga përplasja

05/10/2020 21:33

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Sukthit.

Janë përfshirë në aksident një mjet me drejtues shtetasin A.K., dhe një mjet me drejtues shtetasin A.V., si pasojë e përplasjes ka vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë

Në datë 05.10.2020, rreth orës 22:00, në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Sukthit, janë përfshirë në aksident rrugor, një mjet me drejtues shtetasin A.K., dhe një mjet me drejtues shtetasin A.V., si pasojë e përplasjes ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe menaxhimin e trafikut.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel