‘T’i dhanë të gjitha e ti nuk ngopesh…’ Rama-Metës: Pash Zotin çfarë borxhi të kanë akoma shqiptarët?

04/10/2020 13:19

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Twitter ka reaguar kundër Presidentit Ilir Meta duke thënë se nuk ngopet dhe nuk pushon së ngatërruari dynjanë në Shqipëri e matanë.

Reagimi i Ramës:

“Ilir aman të keqen thuaja shqiptarëve çfarë borxhi të kanë ty që t’i dhanë të gjitha siç nuk ia kanë dhënë askujt në historinë e shtetit të tyre dhe prapë nuk ngopesh dhe nuk pushon së ngatërruari dynjanë në Shqipëri e matanë?! Thuaja pash Zotin çfarë borxhi të kanë akoma!” shkruan Rama.

Top Channel