FOTO/ Jo e thjeshtë të jesh në një prej ushtrive më të forta në botë, stërvitja e egër e ushtarëve rusë

02/10/2020 16:30

Rusia është padyshim një prej shteteve me ushtrinë më të fortë në botë, ku vendi investon shumë e me të cilën Vladimir Putin “krenohet” dhe “kërcënon” fuqitë e tjera herë pas here.

Sigurisht që nuk është aspak e lehtë për t’u bërë pjesë e saj, ndërsa janë publikuar edhe disa foto të ushtarëve rusë, teksa stërviten për t’u bërë pjesë e skuadrës elitë “Spetsnaz.”

Për t’u bërë pjesë e kësaj skuadre, ata duhet të ndeshen edhe me njëri-tjetrin, për të treguar se çfarë janë në gjendje të bëjnë.

FOTO GALERI
2/14

Top Channel