Ngjarje e rëndë në Vlorë/ Përmbyset zetori, ndërron jetë 60-vjeçari

01/10/2020 19:15

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Vlorë.

Rreth orës 18:25, në hyrje të fshatit Trevllazër, një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur dhe si pasojë drejtuesi shtetasi M.K., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Skrofotinë, Vlorë, ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel