Foto ilustruese

Një 23-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Memaliaj, pasi iu gjetën 3 kg kannabis në proces tharjeje.

Personi M. K., 23 vjeç, banues në fshatin Iliras, Memaliaj u arrestua pas kontrollit të ushtruar në banesën e tij.

Sipas policisë, materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Top Channel