Klos – Një aksident i rëndë ka ndodhur  në rrugën e Arbrit ku një punëtor 53-vjeçar ka humbur jetën.

Sipas policisë A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit  Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 09.40, në rrugën e Arbrit, shtetasi A. A., rreth 53 vjeç, duke punuar me një automjet të rëndë (vinç) në urën e fshatit  Fshat, Klos, është aksidentuar dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon hetimi  për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Top Channel