Video/ Në qender të Tiranës, burri i shtrirë në tokë. Policët i vijnë në ndihmë, ja ç’ndodhi

29/09/2020 16:39

Një njeri i shtrirë në tokë në qendër të Tiranës tek zona pranë Kryeministrisë ka tërhequr vëmendjen e qytetarëve.

Mësohet se burri kishte humbur kontrollin e biçikletës dhe si pasojë kishte përfunduar në tokë.

Menjëherë në ndihmë të tij kanë shkuar policët e gjendur aty pranë.

Mësohet se ai tashmë është në gjendje të mirë.

Top Channel