Po përgatiteshin për fotot e dasmës, disa persona përpiqen të ndërhyjnë: Mos u marto nuk ia vlen

29/09/2020 21:29

Një çifti të sapomartuarish i ka ndodhur e papritura teksa po realizonin fotot e dasmës.

Ata ndodheshin në një liqen në Brazil e teksa po udhëtonin me barkë, një grup turistësh pranë tyre u bënë thirrje në kor që të mos martohen.

Dyshja po shijonte bukuritë natyrore në Lagoa De Capitolio në Mians Gerais, kur një barkë tjetër me turistë anglezë u afrua pranë tyre dhe nisën të thonin: “mos u marto, ose bëj si i çmendur”. Çifti e ka kaluar me sportivitet këtë episod e në pamjet e publikuara shihen duke qeshur.

“Oh jo, mos u marto. Nuk ia vlen. Në emër të Zotit, braktise, mos u marto”, dëgjohet të thonë turistët.

FOTO GALERI
1/11

Top Channel