‘Aeroporti i Kukësit do të jetë gati’/ Rama: Do shkoj unë në Londër t’i marrë 100 kuksianë të votojnë PD-në

29/09/2020 14:15
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka thënë se aeroporti i Kukësit do të jetë gati shumë shpejt.

Ai nuk i ka kursyer ironitë duke thënë se do të shkojë vetë në Londër dhe të marrë kuksianët atje për të votuar PD-në në zgjedhje.

“Mora një tjetër informacion të detajuar për aeroportin e Kukësit. Jam i bindur se kuksianët nga Londra që janë tallur dhe me kanë qeshur. Do ti marr në Londër dhe do ti sjell në Kukës. Do ti marrë unë nga Kukësi dhe do ti sjellë dhe të vijnë të votojnë PD-në. Do jua bëj unë 100 vota falas për PD jo si ato që janë mësuar të marrin”  tha Rama.

Top Channel