Video/ Llogaraja ‘pushtohet’ nga mjegulla e dendur, ja si duket rruga…

28/09/2020 12:46

Moti i keq që prej disa ditësh ka ‘pushtuar’ vendin tonë, ka sjell probleme edhe në Qafën e Llogarasë.

E gjithë zona është mbuluar nga mjegulla e dendur dhe kalimi në të bëhet me vështirësi.

Top Channel sjell pamjet e rrugës në Qafën e Llogaras, ndërsa apelon qytetarët që kalojnë në këtë rrugë të bëjnë kujdes dhe të respektojnë sinjalistikën.

Top Channel