Foto/ Ambasadorja e SHBA-së takon dy përfaqësuesit e shoqatave në Himarë

28/09/2020 15:58
Yuri Kim, Priamo Bollano dhe Aleks Bala

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim gjatë vizitës në Himarë ka takuar dy nga përfaqësuesit e shoqatave në qytetin bregdetar.

Kim është takuar me Priamo Bollanon, nga “Shoqata Himara e Himariotëve” dhe Aleks Balën nga “Shoqata e të Përndjekurve politikë”, ku edhe ka shkrepur një fotografi.

Top Channel