“A e keni konsultuar këtë draft me PD-LSI?”, Gjiknuri-Gjonit: Ti e di më mirë se vjen nga ajo familje

28/09/2020 12:52
Damian Gjiknuri

Pas pyetjes së deputetit  Ralf Gjonit se nëse Damian Gjiknuri është konsultuar me PD dhe LSI në lidhje me draftin e PS- së, ky i fundit ka zgjedhur që të mos përgjigjet.

Ai tha se duke qeshur se Gjoni e dinte më mirë atë pyetje sepse vjen nga ato parti dhe e ka të lehtë të marrë informacione.

“Ti e di më mirë se vjen nga ajo familje”, tha Gjiknuri duke qeshur.

Top Channel