Ilustrim

Një person ka rënë në pranga gjatë mëngjesit të së premtes (25.09.2020) nga Policia e Durrësit.

Shtetasi I.SH, 47 vjeç banues në Durrës është arrestuar nga forcat blu pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Për veprime të mëtejshme, materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Durrësit.

Top Channel