Ilustrim

Pas arrestimit të një personi që ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes në Berat, një tjetër person është arrestuar në Tropojë për të njëjtin veprim gjatë ditës së sotme(24.09.2020).

33 vjeçari N.N, nga Tropoja ka rënë në prangat e forcave blu pas ka ushtruar dhunë fizikë dhe psikologjike ndaj bashkëshortës  28 vjeçare.

Për veprime të mëtejshme, materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tropojë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Top Channel