Presidenti Ilir Meta po zhvillon një takim me ambasadorët e vendeve të Bashkimit Europian, mes tyre edhe kreu i delegacionit te BE, Luigi Soreca.

Takimi po zhvillohet në Presidencë, ndërsa ende nuk dihen temat e bisedës.

Mendohet se në fokusin e këtij takimi është situata politike në vend dhe reforma zgjedhore.

Top Channel