Forcat Renea, Shqiponjat dhe FNSH-ja kanë rrethuar zonën ku ndodhet 71-vjeçari i cili ka qëlluar ndaj Policisë.

Pamje eksluzive të Top Channel tregojnë vendet ku janë vendosur snajperat e forcave blu që janë në gatishmëri për të ndërhyrë në rast se gjëndja do të përkeqësohet.

Dy snajperistat janë vendosur njëri në majën e një pallati, ndërsa tjetri është në ballkonin e një apartamenti.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel