Foto Ilustruese

Një 32-vjeçar ka aksidentuar një këmbësor me makinë tek bulevardi “Bajram Curri” në Tiranë gjatë mbrëmjes së sotme.

Në aksidentin e ndodhur rreth orës rreth orës 19:10, drejtuesi  E.D. ka aksidentuar këmbësorin  ende të paidentifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sipas policisë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel