KUKËS – Këngëtarja Fjolla Morina është paraqitur në Gjykatën e Kukësit për t’u mësuar me masën e sigurisë.

Seanca pritet të mbahet në orën 13:00 teksa Prokuroria kërkon gjinekologun në seancë për të vërtetuar shtatzëninë e pretenduar të këngëtares.

Kujtojmë se Fjolla Morina, u arrestua tre ditë më parë në doganën  e Morinës, teksa tentonte të hynte në Shqipëri, ndërsa në çantën e saj iu gjet pistoletë, çakmak pistoletë dhe 23 fishekë.

FOTO GALERI
1/13

Top Channel