Tiranë- Një aksident pa pasoja të rënda ka ndodhur gjatë mëngjesit të kësaj të marte (22.09.2020) në kryqëzimin e  Laknasit.

Nga përplasja e dy automjetëve kanë ngelur të plagosur vetëm dy personat që udhëtonin me njëren prej makinave.

Të plagosurit kanë marrë ndihmën e parë dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

 

 

Top Channel