Edi Rama ka mbledhur drejtuesit politik të Partisë Socialiste në qarqe.

Raportimi javor për problematikat në sektorin publik dhe organizimi i brendshëm i Partisë Socialiste, mësohet të jetë tema kryesore e diskutimeve të kësaj mbledhje.

Për herë të parë në mbledhje është Ardian Çela, koordinator për qarkun Durrës. Çela zëvendëson ish-kryebashkiakun e Durrësi, Vangjush Dakon në këtë post.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel