Foto ilustruese

Një 19-vjeçar ka aksidentuar një këmbësor gjatë mbrëmjes së sotme në në fshatin Daullas të Fierit.

Në aksidentin e ndodhur rreth orës 21:15, në fshatin Daullas, shoferi K. E., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar shtetasin T. Gj., 46 vjeç, banues në Daullas, Fier, i cili ishte duke lëvizur në këmbë.

I plagosuri ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Sipas policisë, autori është shoqëruar drejtuesi i mjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet proceduriale, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, shkruan policia.

Top Channel