Foto-Ilustrim

Fier- Një aksident me pasojë një viktimë ka ndodhur në mbrëmjen e së enjtes(17.09.2020) në fshatin Qenas të Fierit.

Viktima Q.M, 30 vjeç po lëvizte me biçikletë kur është është përplasur nga një mjet i pa identifikuar në afërsi të karburantit. Autori është larguar nga vendi ngjarjes.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon në zbardhjen e plotë të saj, si edhe për kapjen e autorit.

Top Channel