Korçë- Një aksident ka ndodhur gjatë pasdites të kësaj të mërkureje (16.09.2020) në aksin nacional Korçë – Pogradec, ku furgoni i policisë së kufirit është përplasur me një automjet tjetër.

Fatmirësisht nga ky aksident ka pasur vetëm  dëme materiale.

Si pasojë e përplasjes së mjeteve dhe daljes së tyre nga rruga është dëmtuar dhe muri rrethues i një banesë aty pranë.

Top Channel