Një 84-vjeçar i ka dhënë fund jetës së tij ditën e sotme duke u vetëvarur, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave” në Kavajë.

Trupi i pa jetë i Sh.S. është gjetur rreth orës 09:50. Sipas policisë, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel