Detaje të reja kanë dalë nga krimi që ndodhi në familje në Bathore gjatë pasditës të së martës, ku Agron Tanushi vrau me armë zjarri kunatën e tijm Jetmira Hasani.

Sipas informacioneve të dy palët kanë qenë me urdhër mbrojtjeje pasi ishin në konflikt me njëri-tjetrin, pasi Tanushi jetonte në shtëpinë e të vëllait, sepse bashkëshorti i viktimës jetonte dhe punonte në Greqi.

Burimet thonë se konflikti i sotëm ka filluar për motive banale, pasi viktima që jetonte në katin e dytë të shtëpisë ka hedhur mbeturinat në oborr dhe autori i dyshuar pas një zënkë me të e ka vrarë me armë zjarri.

Top Channel