Kavajë- Jep dorëheqjen drejtori i spitalit të Kavajës.

Përparim Daiu ka dhënë dorëheqjen e parevokueshme nga drejtimi i spitalit të Kavajës.

Daiu e ka konfirmuar dorëheqjen edhe përmes një postimi në faqen e tij në rrjetin social ”Facebook” të informacionit mbi dorëheqjen e tij.

Ndërkohë në shkurt të këtij viti, Daiu u tërhoq nga dorëheqja e shumëdiskutuar si rezultat i debateve mes tij dhe kryebashkiakut të Kavajës, si dhe kthimin e spitalit në ambient karantine për të prekurit nga koronavirusi i ri.

Top Channel