Ilustrim

Policia njofton se mbrëmjen e kësaj të hëne në Ishëm të Durrësit ka rënë zjarr në disa shkurre.

Shërbimet e policisë dhe zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shkuarjen e zjarrit.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.09.2020, rreth orës 21:30, në Shën Pjetër, Ishëm, Durrës, në disa shkurre ka rënë zjarr.

Shërbimet e Policisë dhe Zjarrëfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit i cili ndodhet larg banesave.

Top Channel