Portokalli në sezonin e ri/ Spektakli i humorit do të nisë të dielën e parë të tetorit

08/09/2020 16:17

Me ardhjen e vjeshtës ambientet e Top Channel gëlojnë nga zërat e aktorëve të Portokallisë.

Në vrullin dhe energjinë që i dallon nga gjithë të tjerët, trupa e Portokallisë po përgatitet për sezonin e ri.

Publiku pret me padurim humorin fin që e gjejnë vetëm në Top Channel të dielave, duke qëndruar pa lëvizur para ekranit, pasi për shkak të situatës së Covid-19 edhe këtë fillim sezon salla nuk do të ketë praninë e tyre.

Megjithatë Top Channel do të jetë  fija lidhëse mes të dy palëve për t’iu ofruar shpirtin e spektaklit. Mes idesh të reja, personazhesh dhe plot risive Portokallia do të jetë pranë jush së shpejti, me regjinë e Altin Bashës.

Top Channel