Shtator në bregdet/ Pushuesit shijojnë plazhet e Adriatikut, pamje nga Durrësi dhe Golemi

07/09/2020 13:25

Me mbarimin e verës, pushuesit nuk e kanë braktisur plazhin.

Rrezet e diellit dhe jodi buzë detit po shijohen nga shumë pushues vendas dhe nga rajoni.

Kryesisht nga Tirana, Durrësi, Kosova, Maqedonia e Veriut, Serbia, Bosnje Hercegovina, po dhe grupet e fundit me turistë polakë po shijojnë plazhet e Durrësit, Golemit dhe Adriatikut në përgjithësi.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel