Një banesë është përfshirë nga flakët në Dajç të Lezhës, pasditen e kësaj të hëne.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se një bombël gazi ka shpërthyer dhe se një person është asfiksuar si pasojë e tymit.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Ndërkohë, personi i lënduar është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Lezhës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Top Channel