Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Novosej, në Kukës.

Mësohet se një 19 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në rezervuar, ku dyshohet se ishte duke u larë.

Viktima është shtetasi S.B., rreth 19 vjeç.

Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Top Channel