I akuzuar për abuzim seksual, vjedhje dhe mashtrim/ Kapet 46-vjeçari teksa tentoi të arratiset drejt Greqisë (emri)

01/09/2020 21:30
Ilustrim

Besnik Kreçi 46 vjeç, një person i shpallur në kërkim nga prokuroria është ndaluar teksa ka tentuar arratinë drejt Greqisë.

46 vjeçari i njohur për drejtësinë përgjatë 2 dekadave të fundit si i përfshirë në grabitje me armë, mashtrim dhe vepra të tjera së fundi akuzohet për abuzim seksual me persona të paaftë për tu mbrojtur.

Ai u arrestua ne Çarshovë të Përmetit nga policia kufitare.

Top Channel