Ilustrim

Një fugon raportohet të ketë dalë nga rruga në aksin Shkodër- Bogë si pasojë e humbjes së kontrollit të mjetit.

Si pasojë e aksidentit raportohet për 7 persona të plagosur dhe nuk dihet akoma gjendja e tyre shëndetësore.

Ambulanca dhe forcat e policisë janë nisur drejt vend ngjarjes .

Top Channel