Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Kozare në Kuçovë.

Makina ka përplasur fëmijën 7 vjeç dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Autori është L.Dudushi,23 vjeç nga Berati, i cili është në kërkim.

Ndërkohë fëmija S.Gj është dërguar në spitalin e Traumës Tiranë.

Top Channel