Tale, plazh pa dyndje/ Alternativa për pushuesit në kohë pandemie

04/08/2020 11:22

Plazhi i Tales mbetet një destinacion i parapëlqyer për pushuesit ditorë.

Pushuesit udhëtojnë nga qytete të ndryshme të vendit për të kaluar disa orë pranë bregdetit, pavarësisht se për shkak të situates se krijuar nga pandemia këtë vit numri i tyre është shumë i ulët.

Pushuesit vlerësojnë maksimalisht plazhin e Talës dhe kjo për disa arsye.

Nëse kërkon çmime të lira, pastërti hapësira të bollshme publike dhe distancim social, plazhi i Tales në Lezhë është zgjedhja e duhur për këtë sezon.

Top Channel