Rama publikon pamje të Llogarasë dhe ‘ngacmon’ kritikët: Jemi para një fundjave mbrëmjesh me muzikën e natyrës

24/07/2020 07:44

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet nga Llogaraja duke ‘ngacmuar’ kundërshtarët e aktit normativ që ndalon muzikën pas orës 20:00.

Në profilin e tij në Facebook Rama shkruan se tani jemi para një fundjave mbrëmjesh me muzikën e natyrës në bregdet.

Ja postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES ?
dhe me këto pamje nga Llogaraja që të kujtojnë çfarë magjish ruan ky vend, Shqipëria, me malin dhe detin aty pranë, diellin dhe flladin, ju uroj një të premte të mbarë para një fundjave mbrëmjesh me muzikën e natyrës në bregdet?

Top Channel