Në Velipojë në afërsi të një lokali në zonën e plazhit janë regjistruar të shtëna me armë zjarri pak më parë.

Dyshohet se disa persona nga dy automjete të ndryshme kanë qëlluar ndaj njëri tjetrit.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe gjatë ndjekjes në pyll ka kapur njërin nga autorët sëbashku me mjetin.

Vijon puna për kapjen e personave të tjerë ndërsa deri tani nuk është verifikuar ndonjë i plagosur.

Vijon…

Top Channel