FOTO/ Turistët britanik nuk përmbahen! Përleshen ashpër mes tyre në Spanjë…

21/07/2020 16:52

Koronavirusi ka “zbrazur” thuajse tërësish plazhet spanjolle këtë verë, e megjithatë ato pak turistë që kanë shkuar për të vizituar vendin janë përfshirë në një përleshje mes tyre.

Një sherr masiv është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Magluf. Dy grupe turistësh britanikë me rreth 30 burra janë parë duke u konfliktuar mes tyre. Sipas raportimeve ata ishin të pirë dhe nën efektin e alkoolit nuk kanë ngurruar që të godasin njëri-tjetrin me grushte e sende të forta. Shkaqet e sherrit nuk bëhen të ditura, por mësohet se policia ka në dorë pamjet filmike dhe ka nisur një hetim mbi rastin. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.FOTO/ Turistët britanik nuk përmbahen! Përleshen ashpër mes tyre në Spanjë…

Koronavirusi ka “zbrazur” thuajse tërësish plazhet spanjolle këtë verë, e megjithatë ato pak turistë që kanë shkuar për të vizituar vendin janë përfshirë në një përleshje mes tyre. Një sherr masiv është regjistruar mbrëmjen e djeshme në Magluf. Dy grupe turistësh britanikë me rreth 30 burra janë parë duke u konfliktuar mes tyre. Sipas raportimeve ata ishin të pirë dhe nën efektin e alkoolit nuk kanë ngurruar që të godasin njëri-tjetrin me grushte e sende të forta. Shkaqet e sherrit nuk bëhen të ditura, por mësohet se policia ka në dorë pamjet filmike dhe ka nisur një hetim mbi rastin. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel