Habit britaniku! Filmon momentin kur e kafshon gjarpri…

12/07/2020 21:11

Rober Irwin, është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.

Ai dhe babai i tij Steve, janë mjaft të pasionuar nga natyra dhe bota e kafshëve. Së fundmi ai ka pranuar të regjistrohet në një video duke luajtur me gjarpër dhe duke e lejuar këtë të fundit ta kafshojë.

Gjarpri mësohet të jetë i llojit piton, i cili konsiderohet si një nga llojet më helmuese. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel